Mazzayna Aradığın Tüm Aynalar
Aradığınız Tüm Güvenlik Aynaları Mevcuttur.
Hemen İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada soru&cevap kısakodu kullanılarak oluşturulmuş bir sayfa görmektesiniz. Soru&Cevap kısakodunu herhangi başka yazı ve sayfalarda da kullanabilirsiniz.

Convex Aynalar
Spesifik olarak bir bölgeyi ya da bir noktayı izlemek istiyorsanız Convex aynalar bu iş için birebirdir. Convex aynaların lensleri kubbesel aynalara gore daha az eğimli oldukları için yansıma daha temiz ve büyük olur. Convex aynaların bütün montaj aparatları beraberinde size ulaşır. Convex aynalar iç ve dış olmak üzere iki tiptir. Convex aynalar 160 derecelik bir görüş açısı sağlar.
Kubbesel Aynalar
Daha geniş açılarda görüş içindir. 360, 180 ve 90 derecelik modellerde üretilir. Kubbesel aynalar Convex ayna lenslerine gore daha fazla bükülmüştür ve bu bükülme geniş görüş açılarına olanak sağlar. Dörtyol ağızlarında veya koridor kesişme noktalarında 360 derecelik ayna tercih edilmelidir. Bu aynalar her açıdan mükemmel görüş sağlar. T kavşaklarda veya koridorlarda 180 derecelik ayna tercih edilmelidir. Bu aynalar 3 yönü görmenize imkan verir. Küçük ofisler ve L şeklindeki koridorlar için ise 90 derecelik aynalar kullanılır.
Hanği boyutta bir aynaya ihtiyacım var ?
Ayna ne kadar geniş olursa görüntü de o kadar geniş olur. 30cm çaplı bir ayna ile sadece belirli bir noktaya bakıyorsanız 90cm çaplı bir ayna ile yansıyan görüntüyü 3 katına çıkarabilirsiniz. Aynanın çapı büyüdükçe yansıyan imaj da büyüyecek ve size daha net bir görüntü sunacaktır.
İç Mekan ve Dış Mekan Aynalar Arasındaki Fark Nedir ?
Her türlü akrilik convex, kubbesel aynalar iç mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Dışarıda kullanılacak aynalar için ise özel dizayn edilmiş aparatlar kullanılır. Dışarıda kullanılacak her ayna hava şartlarına dayanacak şekilde monte edilir.
Translate »